piątek, 9 listopada 2012

Siła spokoju

Hej!
Wczoraj w internecie znalazłam bardzo ciekawy film, a mianowicie: ,,Siła Spokoju". Daje on bardzo dużo do myślenia. Można zmienić całkowicie swoje poglądy na świat po obejrzeniu. Osobiście polecam :)

,,Żadna chwila nie jest zwykła"

Życie młodego utalentowanego sportowca Dana Millmana (Scott Mechlowicz) to pasmo sukcesów – jest przystojny, ma pieniądze, a osiągnięciom sportowym towarzyszy równie imponujące powodzenie u kobiet, które zmienia jak rękawiczki. Niestety wypadek brutalnie przerywa jego karierę i wspaniałe plany na przyszłość. Dan załamuje się, zaczynają go męczyć przerażające koszmary senne. Którejś kolejnej nieprzespanej nocy trafia na stację benzynową, gdzie spotyka tajemniczego mechanika Socratesa (Nick Nolte), który na zawsze odmieni jego życie...
Film zrobiony jest na podstawię prawdziwej historii.

Film znajdziecie na stronie You Tube <click>

9 komentarzy:

 1. nie oglądałam, ale może kiedyś zobaczę! ;>

  OdpowiedzUsuń
 2. nie oglądałam :c ogólnie to żadko co oglądam w internecie. może to się kiedyś zmieni. jak będę mieć laptopa... bo jak na razie to nie zapowiada się.

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba go oglądałam, tytuł jakiś znajomy :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie oglądałam , a zamierzam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie oglądałam, ale wydaje się dość ciekawy ;d

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj! Bardzo lubię czytać twojego bloga i dlatego postanowiłam nominować Cię do do Liebster Blog! Pytania znajdziesz u mnie na blogu w zakładce „Liebster Blog" pod nagłówkiem. Odpowiedz jeśli masz ochotę i wytupuj swoich blogowiczów!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze! Motywują mnie do działania :)