czwartek, 21 czerwca 2012

Współpaca-co i jak?

Siema!
Po dodaniu wczorajszego postu dostałam pełno pytań (w komentarzach,gg i e-mailu) jak nawiązałam współpracę z firmą gabriella. Postanowiłam, że  zamiast odpowiadać każdemu osobiście na to pytanie zrobię krótki post na ten temat.

Współpracę można nawiązać z prawie każdą firmą. Wiele firm albo ma za dużo współpracowniczek, albo mówi, że nasz blog nie jest popularny. Pisałam do wielu firm...niektóre proponowały mi nawet miesiąc próbny, ale wiedziałam, że i tak z tego nic nie wyjdzie. Jedynie firma gabriella okazała zainteresowanie moją współpracą. Nie prosili mnie nawet o podanie adresu bloga, powiedzieli abym zamieściła banner na bloga i wysłała im listę rzeczy które chce aby mi przysłali (za darmo^^). Gdy dostałam wiadomość, że paczka już do mnie ,,idzie" byłam zszokowana! Nie prosili mnie o adres do bloga, a już wysyłają mi paczkę. Pomyślałam, że jednak podam im adres do mojego bloga, nie zwrócili na niego uwagi^^. Powiedzieli, że gdy dostanę paczkę abym pokazywała ich rzeczy na blogu w stylizacjach.To najmilsza firma jaką znam, nie patrzą na popularność bloga itp, ale na to, że ktoś ma chęć współpracy z nimi! Myślę, że większości z was udało by się nawiązać kontakt z tą firmą. Jeśli jednak wasz blog jest bardziej popularny to warto spróbować z innymi firmami, bo na prawdę warto!

5 komentarzy:

 1. wow . ;D
  pierwszy raz widzę, żeby firma miała takie fajne podejście . ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. ja też próbowałam współpracy z różnymi firmami, ale ciągle mi pisały, że 'ostatnio przybyło im zbyt dużo współpracowniczek" i że "jak będą wolne miejsca, to skontaktujemy się w razie potrzeby". muszę spróbować z tą firmą. chociaż sama nie wiem, heh:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Już do nich piszę :)
  Polecam też firmę Zilony Kot. Myślę, że podejmiesz z p. Hanią współpracę od razu :). Biżuteria też za darmo. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. wysłałam do nich e-maila:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze! Motywują mnie do działania :)